top of page
Szukaj

3 dietetyczne tipy dla początkujących

▫️Witajcie w poniedziałek 😎

.

📢W dzisiejszym poście mamy dla was 3 dietetyczne tipy dla osób początkujących🔔

.

.

▫️Numer 1

📢 Zmień nastawienie🫵🏻

▫️Dieta to nie kara, nie myśl o tym, jak o czasie, który jakoś trzeba przetrwać. Zastanów się dlaczego chcesz się odchudzać, jakie korzyści Ci to przyniesie. Pomyśl o dobrym samopoczuciu, zdrowiu i pięknym ciele. Dieta to coś przyjemnego, to początek nowego, lepszego życia.

.

▫️Numer 2

📢 Nie oczekuj cudów po 2 dniach🫵🏻

▫️Na swoje sylwetki często pracujemy przez wiele miesięcy, a nawet lat. Oponka na brzuchu nie pojawiła się w jedną noc, nie oczekuj więc, że w jedną noc zniknie. Odchudzanie to proces, który musi trwać. Nie chodzi tu o to, żeby głodzić się lub przetrenowywać przez tydzień dla efektu WOW. Po takim wyniku należy spodziewać się szybkiego efektu jojo. Chodzi o długotrwały proces, którego efekty będą widoczne przez długi czas. Zdrowe odchudzanie to takie, w którym tygodniowo zgubisz ok. 1,5 kg.

.

▫️Numer 3

📢 Dieta to nie wszystko🫵🏻

▫️Chcesz efektów? Musisz zacząć się ruszać. Znajdź rodzaj aktywności, która będzie dla Ciebie najprzyjemniejsza i łącz przyjemne z pożytecznym.

Chcesz zacząć chodzić na siłownię? Ok dobrze trafiłeś/trafiłaś zmotywujemy cię do ćwiczeń, zadbamy o odpowiedni trening bądź jak wolisz rozpiszemy dla ciebie indywidualny program treningowy.

54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


bottom of page