top of page
Szukaj

Współpraca✅Pomoc, jaką może zaoferować trener bywa często bagatelizowana, wbrew oczywistym korzyściom i ułatwieniom, jakie mogą płynąć z takiej współpracy. Trener personalny jest kimś, do kogo powinieneś się zwrócić, jeśli dopiero zaczynasz, jeśli stawiasz sobie nierealistyczne cele, jeśli dobierasz sobie trening czysto intuicyjnie czy też jeśli nie widzisz żadnych rezultatów swoich dotychczasowych wysiłków💪🏻

Korzyści z treningu pod okiem trenera :

✅Odpowiednia forma i technika treningu. Trener może przekazać ci wiedzę wykraczającą poza instruktaż naklejony na przyrządzie do ćwiczeń, czy zamieszczony w Internecie. Ma wiedzę opartą na jego doświadczeniu, jednocześnie dopasowaną do twoich możliwości, tak abyś mógł znacząco zwiększyć efektywność swojego wysiłku. I co równie ważne, jego wskazówki pozwolą ci uniknąć typowych urazów bądź poważnych kontuzji.

✅ Motywacja. Jeśli zawsze potrafisz znaleźć tysiąc wymówek, by nie iść się na trening, trener personalny jest dla ciebie idealny.

✅ Dopasowany program. Przy ustalaniu harmonogramu ćwiczeń i treningów trener personalny weźmie pod uwagę twoją budowę ciała, możliwości fizyczne, czas którym dysponujesz czy nawet twój temperament. Ale przede wszystkim najistotniejszy pozostanie cel, jaki chcesz osiągnąć.

✅tak wiec służymy pomocą ❤️

📍Marii Konopnickiej 17

32-200 Miechów

Nad Delikatesami Centrum

📞503141859/505509700

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej wejdź na www.yourfitreflection.com

74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page